W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTODKURZACZE PRZEMYSŁOWE: Dustcontrol, Depureco, CoralBart Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce szwedzkiej firmy Dustcontrol, światowego lidera rynku przemysłowych odkurzaczy przejezdnych oraz urządzeń filtracyjnych, elementów instalacji i akcesoriów do budowy instalacji centralnego odkurzania.

Dustcontrol oferuje przejezdne i stacjonarne odkurzacze przemysłowe do pracy w zakładach i pomieszczeniach o najwyższych wymaganiach czystości powietrza. Urządzenia te posiadają wkłady filtracyjne stożkowe z materiałów o najwyższej skuteczności filtracji. Odkurzacze przejezdne zawsze posiadają dodatkowy filtr HEPA. Urządzenia Dustcontrol wykorzystują własnej produkcji agregaty podciśnieniowe o wysokich sprawnościach oraz długich żywotnościach.

W ofercie Dustcontrol występują również odkurzacze przejezdne do odkurzania pyłów nie wybuchowych, gruzu betonowego, wiórów drzewnych i stalowych z wentylatorami, które posiadają silniki w wykonaniu standardowym oraz z silnikami EX, nieiskrzącymi do odkurzania pyłów wybuchowych takich jak pyły kompozytów, substancji chemicznych, pyły drzewne oraz odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem. Ze względu na niespotykaną gdzie indziej żywotność urządzeń, są one powszechnie wykorzystywane jako sprzęt na wynajem dla branż budowlanych oraz innych.

Urządzenia filtracyjne i akcesoria do nich oferowane są w wykonaniu standardowym jak również zgodnym z ATEX.
Oferta zawiera bogaty typoszereg filtrów wstępnych, filtrocyklonów, przepustnic i akcesoriów.

Katalog Dustcontrol dla przemysłu w. 2017 - do pobrania

W naszym portfolio znajdą Państwo także urządzenia firm DEPURECO  http://www.depureco.com/ i CORAL  http://www.coral.eu/.

Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje