W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTKONFERENCJE: Rzeszów Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych 1-3.10.BART Sp. z o.o.  - Instalacje odpylania i wentylacji jako element kreowania zdrowego środowiska pracy i redukcji atmosfery wybuchowej w zakładach przemysłowych.

Zapraszamy na stoisko i prezentację firmy BART Sp. z o.o. Wentylacja i Odpylanie Przemysłowe  podczas XVII Konferencji Naukowo-Technicznej „Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych”, która odbędzie się w Rzeszowie w dniach od 1 do 3 października.

Tytuł naszej prezentacji: "Instalacje odpylania i wentylacji jako element redukcji atmosfery wybuchowej w zakładach przemysłowych na przykładzie doświadczeń BART Sp. z o.o."

Firma BART Sp. z o.o. oferuje opracowanie koncepcji, projektowanie, wykonanie elementów i montaż kompleksowych instalacji związanych z bezpieczeństwem przeciwwybuchowym, odpylaniem przemysłowym, wentylacją, filtracją gazów, centralnym odkurzaniem, również zgodnie z wymogami ATEX, techniką pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higienicznych, transportem pneumatycznym czy dopalaniem termicznym gazów.

BART specjalizuje się także w kompleksowych realizacjach związanych z instalacjami filtracji pyłów spawalniczych i szlifierskich przy precyzyjnej obróbce metali, w tym tytanu i innych metali lekkich. Współpracuje na tym polu z czołowymi firmami związanymi z przemysłem metalurgicznym, obróbki metalu, odlewniczym, spawalniczym, elektromaszynowym, samochodowym, lotniczym. Oferuje specjalistyczne zabudowy stanowisk spawalniczych oraz odciągi stanowiskowe i stoły spawalnicze, jako element kompleksowych instalacji odpylania i wentylacji hal przemysłowych.

Do dyspozycji firma oddaje biura projektowe i techniczno-handlowe w Sosnowcu, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

BART Sp. z o.o.  – Instalujemy Czyste Powietrze

 

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje