W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTTARGI W PAŹDZIERNIKU: Bart na Targach SYMAS w Krakowie 10-11.10 2018Specjaliści odpylania i wentylacji przemysłowej z firmy BART zapraszają na SYMAS - Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych oraz MAINTENANCE - Targi Utrzymanie Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji, które odbędą się  w Krakowie w dniach 10-11 października 2018.

Czekamy na Państwa na stoisku nr B45.

Strefa ATEX, innowacje i spotkanie największych marek w branży to wybrane elementy programu tych - odbywających się już od dekady - Targów SYMAS. Uzupełnieniem bogatej oferty targowej 10. edycji targów będą merytoryczne wykłady i konferencje. Na hali wystawienniczej odbędą się seminaria workShops dostępne dla wszystkich Zwiedzających.

Uznani eksperci, w tym eksperci z firmy BART, podzielą się specjalistyczną wiedzą z zakresu najlepszych praktyk inżynierskich 
i technologicznych. 
W ramach Targów SYMAS odbędzie się także konferencja „Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich”. Organizatorem konferencji jest czasopismo „Powder and Bulk” – wieloletni partner targów. Wydawnictwo to także  wspiera firma BART, która przedstawi swoje najnowsze doświadczenia w zakresie odpylania w branży materiałów sypkich.  

Targom SYMAS już po raz 9. towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.
 
Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie tej jesieni w branży przemysłowej w Krakowie. Targi SYMAS i MAINTENANCE odbędą się 10-11 października w EXPO Kraków. Bezpłatna rejestracja dla Zwiedzających jest dostępna na stronie organizatora.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje