W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTNAGRODY: Bart Promotorem bezpiecznej pracyMiło nam poinformować, że zostaliśmy docenieni, już po raz drugi z rzędu, w konkursie organizowanym przez firmę IHAS, jako „Promotor bezpiecznej pracy w strefach zagrożenia wybuchem”.

Wyróżnienie odebraliśmy w Rzeszowie podczas uroczystej gali w ramach XVII Konferencji Naukowo-Technicznej „Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych”. Głównym partnerem konferencji była Grupa Azoty.  Nagrkonferencji z rąk przewodniczącego kapituły konkursu, prof. dr hab. Kazimierza Lebeckiego, międzynarodowego eksperta w dziedzinie górnictwa, wybuchów przemysłowych i bezpieczeństwa pracy w przemyśle.

Konkurs „Bezpieczny Pracodawca w strefach zagrożenia wybuchem” oraz „Promotor bezpiecznej pracy w strefach zagrożenia wybuchem” organizowany jest przez firmę IHAS Sp. z o.o. z udziałem Państwowej Inspekcji Pracy. Patronat medialny nad konkursem pełnił miesięcznik ATEST.

Dziękujemy Kapitule konkursu za wyróżnienie.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje