W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

AktualnościSystem centralnego odkurzania 

Systemy centralnego odkurzania realizowane przez naszą firmę, wykorzystywane są m.in. do usuwania pyłów, zanieczyszczeń w zakładach produkcyjnych, tam gdzie konieczne jest utrzymanie ciągłej czystości. Kompleksowa realizacja całego systemu wymaga od nas indywidualnego podejścia projektowego oraz dostosowanie się do potrzeb Klienta.

I tak, w oparciu o powyższe zrealizowaliśmy system usuwania pyłu węglowego zalegającego na posadzkach, barierkach oraz schodach w obszarze przenośników ślimakowych w jednej z Elektrociepłowni.

Instalacja ma za zadanie transport pyłu poprzez węże ssawne i instalację rurową do zbiornika jednostki filtracyjnej. Odkurzanie odbywa się poprzez elastyczne węże ssawne o długości 5-15mb z odpowiednią ssawą. Do układu zastosowano pompę Root’s.

Ze względu na właściwości wybuchowe pyłu węglowego instalację dostosowano do wymogów Atex


Zobacz zdjęcia z realizacji

Zobacz naszą ofertę - centralne odkurzanie

Certyfikaty / wyróżnienia