x

AktualnościOFERTA PRACY - WARSZAWA

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób do pracy, do Oddziału Regionalego w Warszawie.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą pracy.

Stanowisko: Kosztorysant, Projektant

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wykonawstwo projektów instalacji dla budownictwa przemysłowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i aktualnymi normami;
  • przygotowywanie kosztorysów;
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji projektowej;
  • prowadzenie zapisów w zakresie realizowanych prac projektowych;
  • archiwizacja dokumentacji projektowej;
  • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom Działu Techniczno-Handlowego w zakresie realizowanych zadań projektowych;
  • przygotowywanie odpowiednich raportów dla przełożonego i dla Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (wentylacja, odpylanie, instalacje sanitarne);
  • znajomość obsługi AutoCad, pakietu MS Office;
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji;
  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu;
  • doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista;
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
  • umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków;
  • gotowość do częstych wyjazdów;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem);
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w zakresie projektowania instalacji sanitarnych (będą dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji;
  • narzędzia pracy umożliwiające realizacje zadań.

Przejdź do podstrony Oferty pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@bart-vent.pl
lub za pomocą wypełnionego formularza kontaktowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Certyfikaty / wyróżnienia