W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

AktualnościOdpylanie i transport pneumatyczny
Pianki poliestrowe należą do grupy elastycznych pianek poliuretanowych i zaliczane są do sektora tworzyw poliuretanowych. Dzięki swoim właściwościom znalazły zastosowanie w wielu sektorach, w tym w przemyśle budowlanym. Przy produkcji mateiałów budowlanych, pianki poliestrowe stosowane są m.in. w postaci profili do produkcji i montażu okien. Znajdują one zastosowanie jako elementy wygłuszające i izolacyjne.

W trakcie produkcji ramek, profile z pianki poddawane są procesom cięcia na specjalnym przyrządzie, gdzie ze względu na powstające zanieczyszczenia oraz konieczność zapewnienia bezpiecznych warunków pracy, niezbędne jest zastosowanie instalacji odciągowych. Wykonywane przez naszą firmę instalacje, spełniają powyższe wymagania i tym samym są zgodne z obecnymi, bardzo rygorystycznymi normami  jakości i energooszczędności.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem, przedstawiający realizację instalacji odpylania i transportu pneumatycznego podczas cięcia w procesie produkcji okien.

Certyfikaty / wyróżnienia