W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART na targach: SyMas Kraków 2017
W dniach 18-19 października zakończyła się kolejna, 9. edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas.
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, za  liczne rozmowy i biznesowe spotkania.

Dziękujemy również za udział w Konferencjach oraz Seminariach, które towarzyszyły targom SyMas. W szczególności za udział w Konferencji NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BRANŻY MATERIAŁÓW SYPKICH, organizowanej przez redakcję czasopisma Powder & Bulk; gdzie P. Stanisław Nieświec - Dyrektor ds. handlowych BART Sp. z o.o. przedstawił "Kompleksowe systemy odpylania procesowego z automatycznym opróżnianiem jednostki filtracyjnej oraz transportem pyłów do miejsca ich składowania lub odzysku, wykonywane zgodnie z dyrektywą ATEX”.
Oraz za uczestwnicwo na Seminarium workShops, na którym przybliżyliśmy Państwu tematykę "Instalacji odpylania pyłów tworzących atmosferę potencjalnie wybuchową ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań technicznych ewakuacji materiału z filtrów".

 
 

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje