W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

 

Odpylanie i transport pneumatyczny podczas cięcia pianki poliestrowej w procesie produkcji okien

W trakcie produkcji ram okiennych, podczas cięcia pianki poliestrowej są poddawane procesom cięcia na specjalnym przyrządzie, gdzie ze względu na powstające zanieczyszczenia oraz konieczność zapewnienia bezpiecznych warunków pracy, niezbędne jest zastosowanie instalacji odciągowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższym artykułem, przedstawiający realizację instalacji odpylania i transportu pneumatycznego podczas cięcia w procesie produkcji okien.


 lub
>>Kliknij poniżej
http://www.powderandbulk.pl/pl-PL/odpylanie_i_transport_pneumatyczny_podczas_ciecia_pianki_poliestrowej_w_procesie_produkcji_okien.html


 Dotacje na instalacje służące poprawie bezpieczeństwa pracy

W magazynie Powder&Bulk ukazał się krótki artykuł na temat dotacji na instalacje służące poprawie bezpieczeństwa w pracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem


Jak redukować zagrożenia wybuchowe

W magazynie Biomasa ukazał się artykuł na temat naszych instalacji odpylania stosowanych do redukcji zagrożenia wybuchowego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem


BART montuje instalację w Szczecinie

W magazynie "Powder & Bulk" ukazał się artykuł prasowy na temat realizowanej przez nas instalacji odpylania i wentylacji w hali budowanej na wyspie Ostrów Brdowski w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem


Instalacja odpylania i wentylacji w procesie produkcji akumulatorów

W magazynie "Powder & Bulk" ukazał się artykuł prasowy na temat zrealizowanej przez nas instalacji odpylania i wentylacji w zakładzie produkującym akumulatory z systemem start-stop.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem


Artykuł na temat naszych nowych instalacji dla przemysłu spożywczego.

W magazynie "Powder & Bulk" ukazał się artykuł prasowy na temat naszych instalacji aspiracyjnych dla przemysłu spożywczego. Zapraszamy do zapoznania się artykułem.


>>Kliknij poniżej, aby przeczytać cały artykuł
http://www.powderandbulk.pl/pl-PL/bart_rozszerzyl_oferte_o_instalacje_aspiracyjne_dla_przemyslu_spozywczego.html

 


 

Odpylanie, odkurzanie, dopalanie
Z Romanem Burgielem, prezesem firmy BART Sp. z o.o. z Sosnowca, rozmawia Adam Krzyżowski

Adam Krzyżowski: Panie Prezesie, jakie innowacyjne technologie chciałby Pan w tym roku zaproponować branży materiałów sypkich i masowych?

Roman Burgiel.: Wentylacja przemysłowa ciągle się rozwija. Zmieniają się też wymogi formalne oraz wiedza o konsekwencjach pewnych zagrożeń pyłowych w przypadku braku odpowiednich instalacji. Jeżeli chodzi o faktyczne nowości, innowacje, to należałoby stwierdzić, że rewolucyjnych zmian nie zanotowaliśmy. Bez przerwy prowadzone są prace nad nowymi urządzeniami i materiałami filtracyjnymi oraz zabezpieczeniami zarówno przeciwpożarowymi, jak i przeciwwybuchowymi...


>>Kliknij poniżej, aby przeczytać cały artykuł
www.powderandbulk.pl/pl-PL/odpylanie_odkurzanie_dopalanie.html

 


Instalacja odpylania suszarni

W dwumiesięczniku "Powder & Bulk" jak i na stronie internetowej redakcji ukazał się artykuł prasowy na temat zrealizowanej przez inżynierów firmy BART instalacji odpylania ze zintegrowanym modułem odzysku energii cieplnej z gazów odlotowych

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem prasowym

>>Kliknij poniżej, aby przeczytać artykuł
http://www.powderandbulk.pl/pl-PL/instalacja_odpylania_suszarni__ze_zintegrowanym_odzyskiem_energii.html

 


Problemy odpylania w procesie przygotowania i transportu biomasy w energetyce

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem prasowym autorstwa Prezesa, Romana Burgiela na temat "Problemów odpylania w procesie przygotowania i transportu biomasy w energetyce". Artykuł ukazał się w czasopiśmie "Powder & Bulk"

>>Kliknij poniżej, aby przeczytać artykuł
http://www.powderandbulk.pl/pl-PL/problemy_odpylania_w_procesie_przygotowania_i_transportu_biomasy_w_energetyce.html

 


 Artykuł prasowy na temat realizacji instalacji odpylania w Łódzkiej Elektrociepłowni nr. 4

Tematem prezentacji prasowej są zagrożenia i utrudnienia powstałe w procesie przetwarzania biomasy oraz zapobieganie ich konsekwencjom.

W związku z wprowadzonymi w życie nowymi przepisami obligującymi wytwórców energii do większego wykorzystania biomasy zwiększyło się automatycznie zapotrzebowanie na układy służące do filtracji pyłów powstających podczas jej rozładunku i dalszych procesów przetwórczych.

Wychodząc naprzeciw problematyce jaką stawia proces wytwarzania energii firma BART...

>>Kliknij poniżej, aby przeczytać artykuł
http://www.powderandbulk.pl/pl-PL/zagrozenia_i_utrudnienia_powstale_w_procesie_przetwarzania_biomasy_oraz_zapobieganie_ich_konsekwencj.html

 


Techniczne wyzwania to nasz żywioł
Z Romanem Burgielem, prezesem firmy BART Sp. z o.o. z Sosnowca, rozmawia Anna Zajchowska

Anna Zajchowska: Spowolnienie gospodarcze, jakie zarysowało się na rynkach europejskich, ma niewątpliwy wpływ na naszą gospodarkę. Panie Prezesie, jak Pan ocenia rynek instalacji przemysłowych w ostatnim okresie?

Roman Burgiel.: Niestety, jako kraj nie oparliśmy się temu zjawisku. Nastąpiło zmniejszenie liczby nowych inwestycji jak również działań modernizacyjnych w polskim przemyśle.

A.Z.: Rodzimym inwestorom zabrakło środków na inwestycje?

R.B.: Nie tylko. Są to decyzje zarówno rodzimych inwestorów, jak i firm będących częścią globalnych koncernów. Nie zapominajmy też, że kończą się środki programów unijnych, a oczekiwanie na nowy budżet dodatkowo pogłębiło ten efekt...


 

Certyfikaty / wyróżnienia