W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x
 • ODPYLANIE

  Realizujemy szeroki wachlarz instalacji dla wielu branż przemysłu.
  Nasze 
  wieloletnie już doświadczenie nabyte przy realizacjach w branżach
  metalowej 
  (spawalnie, odlewnie, huty), tworzyw sztucznych, 
  gumowej, ceramicznej, 
  energetycznej, spożywczej i farmaceutycznej
  pozwala nam na wykonywanie 
  instalacji odpylania technologicznego,
  filtrowentylacji 
  stanowiskowej i układów push-pull.

  Więcej >>
 • WENTYLACJA

  Zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy szereg instalacji wentylacji i klimatyzacji
  również klimatyzacji precyzyjnej ze szczególnym nastawieniem na optymalizację
  techniczno-ekonomiczna dla szeregu naszych klientów z branży przemysłowej
  oraz dla różnego rodzaju laboratoriów, pomieszczeń o podwyższonych wymogach
  higienicznych tzw. pomieszczeń czystych.

  Więcej >>
 • Odkurzanie

  Firma Bart Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie rozwiązania dla problemów 
  z pyłami i zanieczyszczeniami stałymi. Instalacje służące do odkurzania
  pyłów w obiektach typu 
  elektrownie, hale produkcyjne. 
  Obsługujemy procesy 
  zbierania śrutu, odciągu od narzędzi ręcznych, 
  wysokociśnieniowego odciągu od technologii, odkurzania i sprzątania 
  na stanowisku 
  pracy oraz transportu pyłów.

  Więcej >>
 • Rekrutujemy! DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

  AKTUALNE OFERTY PRACY:
  Automatyk - Lider - Sosnowiec i Wrocław
  Monter Instalacji Wentylacyjnych -śląskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie
  Kierownik Robót - instalacje HVAC - Wrocław, Warszawa, Gdańsk

  Więcej >>
 • Filtracja gazów

  Zakres filtracji gazów realizowany przez firmę Bart Sp. z o.o. koncentruje się na
  projektowaniu 
  i wykonawstwie instalacji opartych na wykorzystaniu
  środków porowatych w postaci 
  złóż filtracyjnych, różnego rodzaju filtrów
  węglowych, innych sorbentów wiążących 
  gazy oraz układów dopalania LZO.
  Realizacje obejmują eliminowanie szkodliwych gazów powstających m.in. 
  w procesach lakierowania, nakładania powłok, produkcji tworzyw sztucznych.

  Więcej >>
 • Instalacje ATEX

  Firma Bart Sp. z o.o. szczególną rolę przykłada do projektowania
  i realizacji instalacji 
  odpylania pyłów, które mogą tworzyć atmosferę
  wybuchową. Nasze duże 
  doświadczenie pozwala na podejmowanie
  zadań bez względu na klasę 
  wybuchowości.
  Postępujemy przy projektowaniu i wykonawstwie zgodnie 
  z wymaganiami
  Dyrektywy ATEX 2014/34/UE i uwzględniamy wymagania Inwestora
  w zakresie jego odpowiedzialności zawartej w Dyrektywie ATEX 137.

  Więcej >>
 • Najnowsze realizacje
 • Pomieszczenia czyste

  Firma Bart Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wykonaniem
  pomieszczeń 
  czystych począwszy od koncepcji architektonicznej
  poprzez projekty 
  wykonawcze aż po realizację uruchomienie oraz
  walidację IQ i OQ 
  (projektową, operacyjną oraz instalacyjną).

  Więcej >>
 • DUSTCONTROL W POLSCE

  Bart Sp. zo.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce
  szwedzkiej firmy Dustcontrol, światowego lidera rynku
  przemysłowych odkurzaczy przejezdnych oraz urządzeń
  filtracyjnych, elementów instalacji i akcesoriów do budowy
  instalacji centralnego odkurzania.

  Więcej >>

LIDER INSTALACJI ODPYLANIA I WENTYLACJI PRZEMYSŁOWEJ 

Firma Bart Sp. z o. o. została założona w 2000 roku i od tego czasu z sukcesami realizuje obsługę inwestycji przemysłowych pod klucz od projektowania instalacji poprzez dobór technologii i urządzeń, aż po wykonawstwo oraz oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych i innych instalacji specjalistycznych.

Projektujemy i wykonujemy instalacje odpylania i wentylacji oraz klimatyzacji precyzyjnej wraz z odzyskiem energii - rekuperacją - w halach produkcyjnych zakładów przemysłowych, magazynach, biurach, jak i w laboratoriach i pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych - pomieszczeniach czystych, cleanroom-ach

bart liderem odpylania przemysłowego

TECHNOLOGIE FILTROWENTYLACJI, OCZYSZCZANIA POWIETRZA Z PYŁÓW I GAZÓW

Bart oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych europejskich i światowych Partnerów.

Zakres proponowanych kompleksowych rozwiązań zależy od specyfiki poszczególnych branży przemysłu. Pomagamy w przygotowaniu właściwego odciągu pojedynczych stanowisk spawalniczych do obróbki metali, czy też laboratoriów spożywczych, aż po skomplikowane odpylanie zakładów produkcyjnych przemysłu ciężkiego i energetyki.

W gronie naszych Klientów znajdują się między innymi zakłady przemysłu drzewnego, lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego. Jesteśmy obecni w aplikacjach spawalniczych, szlifierskich, filtracji mgły olejowej, filtracji pyłów węglowych, tworzyw sztucznych oraz biomasy.

Odpylanie przemysłowe Bart w branży automotive

KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO INSTALACJI ODPYLANIA PRZEMYSŁOWEGO

Podstawową ideą naszych działań jest uzyskanie najwyższego standardu oferowanych usług i wykonywanych robót spełniających oczekiwania naszych Klientów, którzy są zawsze traktowani indywidualnie. Wiedza i doświadczenie naszych projektantów oraz inżynierów, wykwalifikowany zespół montażystów, a także szeroki wachlarz najwyższej klasy urządzeń – pozwalają na spełnienie naszych celów przy kompleksowym rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas Klienci.

bart liderem odpylania przemysłowego

 

PROFESJONALNE BIURO PROJEKTOWE - Projektowanie instalacji HVAC, odpylania, filtrowentylacji

BART zaprasza do współpracy z BIUREM PROJEKTOWYM, przy projektowaniu instalacji odpylania i wentylacji. Oferujemy tę usługę jako osobną, lub też w ramach kompleksowo wykonywanych realizacji - całościowej obsługi projektu inwestycyjnego - od zaprojektowania, poprzez dobór rozwiązań, kompletację dostaw na budowę, montaż, po rozruch i walidację instalacji przemysłowych.

Nasze biura znajdują się w Sosnowcu, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Warszawie, dzięki czemu przygotowujemy projekty techniczne blisko Klienta i w porozumieniu z Klientem. Oferujemy doradztwo i wykonujemy instalacje w całej Polsce, ale także poza jej granicami. 

SERWIS, NADZÓR INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH I PRZEGLĄD URZĄDZEŃ FILTRACYJNYCH

Polecamy firmę BART SERWIS Sp. z o.o., która zajmuje się kompleksowo serwisowaniem instalacji, nadzorem nad urządzeniami filtrującymi i instalacjami. Oferuje także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.  Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły na stronie www.bartserwis.pl
 

 

SYSTEMY CENTRALNEGO ODKURZANIA DLA PRZEMYSŁU

Instalujemy układy centralnego odkurzania pyłów i zanieczyszczeń stałych w obiektach przemysłowych, takich jak elektrownie, hale produkcyjne branży farmaceutycznej, spożywczej, przetwórstwa i obróbki metalu. Obsługujemy procesy zbierania śrutu, odciągu od narzędzi ręcznych, wysokociśnieniowego odciągu od technologii, odkurzania i sprzątania na stanowisku pracy oraz transportu pyłów. Oferujemy także roziązania dedykowane branży spożywczej i farmaceutycznej, gdzie borykamy się z pyłem mogącym powodowac atmosferę wybuchową, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej higieny i sterylności procesu.


WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA I KLIMATYZACJA PRECYZYJNA, POMIESZCZENIA CZYSTE

Projektujemy i wykonujemy instalacje wentylacji i klimatyzacji, w tym klimatyzacji precyzyjnej ze szczególnym nastawieniem na optymalizację techniczno-ekonomiczną dla Klientów z branży przemysłowej oraz dla laboratoriów, pomieszczeń o podwyższonych wymogach higienicznych tzw. pomieszczeń czystych. Stworzyliśmy nową markę BT CleanRoom Engineering, która skupia rowiązania dedykowane dla sektora farmaceutycznego, spożywczego, elektronicznego, laboratoriów, gdzie wymagana jest szczególna dbałość o higienę i czystość według GMP i ISO. Szczegóły rozwiązań prezentujemy na stronie www.pomieszczeniaczyste.pl.  


FILTRY PRZEMYSŁOWE, ODCIĄGI SPAWALNICZE, SYSTEMY ODBIORU PYŁU I AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

BART jest autorem rozwiązań konstrukcyjno-mechanicznych, rozwiązań technologicznych do filtracji pyłów, cząstek stałych i gazów oraz elementów automatyki przemysłowej. Jest dystrybutorem, a także wyłącznym przedstawicielem na Polskę cenionych urządzeń filtracyjnych i odkurzających światowych marek, ramion wyciągowych laboratoryjnych i spawalniczych, jak i systemów zabudowy. Wykorzystuje wiele rozwiązań w wykonaniu Ex - w instalowanych systemach odpylania w standardzie ATEX.


BART - MATERIAŁY DO POBRANIA - OD PROJEKTU DO KOMPLEKSOWEJ REALIZACJI

___________PROJEKTOWANIE____________ Kompleksowe projekty technologiczne, projekty elektryczne i automatyki przemysłowej, BMS. Wybrany zakres projektowania: • Filtracja pyłów i gazów • Eliminacja mgły olejowej • Dopalanie termiczne gazów • Centralne odkurzanie • Odciągi par i gazów • Kompleksowy odbiór, separacja oraz belowanie ścinków technologicznych • Instalacje przeciwwybuchowe ATEX • Chłodzenie • Klimatyzacja • Wentylacja

__________KOMPLEKSOWE REALIZACJE___________ Realizujemy kompleksowo procesy inwestycyjne począwszy od projektu i doboru optymalnych urządzeń i komponentów poprzez organizację logistyki dostaw i montaż kompletnego systemu, jego walidację, rozruch i regulację pod kątem wydajności, sprawności i skuteczności. Ciągle umacniamy pozycję dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów odpylania oraz wentylacji przemysłowej i precyzyjnej.

_____SERWIS I OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA_____ Zadania Działu Serwisu i własnych wysoko wykwalifikowanych ekip serwisowych to przede wszystkim: • naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych na zlecenie Klienta • wykonywanie przeglądów pogwarancyjnych na zlecenie Klienta • stały nadzór nad urządzeniami i instalacjami w ramach zleceń i umów serwisowych _________________________

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi wydarzeniami.
Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

Aktualności Bart - Odpylanie i wentylacja przemysłowa

W czasie obowiązujących ograniczeń i sytuacji epidemicznej pragniemy zapewnić o naszej nieprzerwanej pracy i gotowości do  przyjmowania nowych zleceń. ...

Z dniem 1 marca zmieniliśmy adres oddziału firmy BART Sp. z o.o. we Wrocławiu. Specjaliści w dziedzinie odpylania i wentylacji oraz automatyki przemysłowej, a także biuro projektowe są do Państwa dyspozycji od teraz na ulicy Miłoszyckiej 19 we Wrocławiu....

Częścią kolejnego dużego projektu dla wiodącego polskiego producenta akumulatorów jest przygotowanie zespołu urządzeń tworzących węzeł cieplny o mocy 3,1MW. ...

W wielu zakładach produkcji spożywczej używany jest cukier. Jego charakterystyka powoduje kilka wyzwań...

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje